AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE NA MÍRU

Nejlepšího účinku pro Vás dosáhnete při sestavení individuální kombinace esencí na míru, které pro Vás mohu provést při osobní konzultaci či na dálku.
Protože příčina stejného problému i reakce na něj je u každého člověka jiná, proto u každého člověka může být vhodná i jiná kombinace esencí.

V případě, že potřebujete namíchat Australské květové esence na určitý životní či zdravotní problém, zaměřím se na Vás intuitivním způsobem.

  Od vás potřebuji:
- vaše jméno a datum narození
- adresu, kam vám mohu esence poslat
- krátký popis toho, co byste chtěli vyřešit nebo v jaké situaci se nacházíte.
Můžete také připojit 2-3 rostliny, jejichž obrázky se vám nejvíc líbí a 2-3 rostliny, jejichž obrázky se vám nejvíc nelíbí.

Zde si můžete obrázky prohlédnout

Každá rostlina má specifické účinky a čistí to, co máme hluboko uloženo v podvědomí.
Používáním esencí se vyčistí negativní vzorce a vytvoří se prostor pro nové harmonické nastavení člověka.

Příklad: Philotheca čistí téma neschopnosti akceptovat ocenění a přijmout lásku.
Lidé, kteří potřebuji tuto esenci jsou příliš štědří. Čistí nerovnováhu mezi dáváním a přijímáním. Jejím užíváním dochází k vnitřnímu uznání a ocenění sama sebe, uvědomění si vlastní sebehodnoty a nastolení pocitu, že jsme opravdu hodni dostat, to co chceme.

Red Helmet Orchid čistí nevyřešené vztahy otec a dítě, jejímž výsledkem může být v dospělosti problém s autoritami (buď je přehnaně respektujeme nebo vůbec), rebelantství, horká hlava. Esence umožní obnovit pouto s otcem, přináší do vztahu i života sensitivitu, respekt a uznání sebe i ostatních.

Cena osobní konzultace 700,-Kč/60min + vytvoření lahvičky esencí na míru 250,-Kč

Cena připravení kombinace esencí na míru při on-line komunikaci(e-mail) je 550,-Kč + poštovné (v ČR 50,-Kč).


Konzultace zahrnuje rozhovor nad tématem klienta a dle přání také určení druhů květů, které budou součástí na míru připravené tinktury.

Australské květové esence - Připravená lahvička, kterou si odnesete domů